Küçükçekmece Pet Kuaför – Uzman Bakım

Küçükçekmece Pet Kuaför

Küçükçekmece Veteriner Kliniği olarak, pet kuaför hizmetlerimizle evcil dostlarınızın fiziksel ve ruhsal sağlığını ön planda tutuyoruz. Gelişmiş teknikler ve derinlemesine araştırmalarla desteklenen hizmetlerimiz,  evcil hayvanınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarırken, onların genel sağlığını ve mutluluğunu da önemsemektedir.

İçindekiler

Toy Poodle köpek pet kuaförü tarafından traş ediliyor
Pet Kuaförlük hizmeti sonrası şık şekilde masa oturan kedi.
Pet kuaförü tarafından kuyruğundaki fazla tüyleri kesilen köpek
Pet kuaförü tarafından tırnağı kesilen köpek

Evcil Hayvanlar Neden Pet Kuaförlüğü Hizmeti Kullanmalı?

Evcil hayvanların traş edilmesi, hem sağlık hem de görünüş açısından önemli faydalar sağlayabilir. Bu işlem, genellikle köpekler, kediler ve bazı küçük hayvanlar gibi tüylü evcil hayvanlar için uygulanır. 

Deri Sağlığı

Düzenli yapılan traş işlemleri, deri enfeksiyonları ve parazitler gibi istenmeyen durumların önlenmesine yardımcı olur.

Sıcaklık Kontrolü

Yoğun tüyleri olan dostlarımız, sıcak iklimlerde aşırı ısıdan olumsuz etkilenebilirler.Pet Kuaförlük hizmeti bu hayvanların vücut sıcaklıklarını daha etkin bir şekilde düzenlemelerini sağlayarak onların daha rahat hissetmelerine ve aşırı ısınma riskinin önlenmesine katkıda bulunur.

Parazit Kontrolü

Traş edilmiş tüyler, pire, kene ve diğer parazitlerin tespit edilmesini kolaylaştırır. Böylece parazit kaynaklı sağlık sorunları minimuma indirgenir.

Tüy Düğümlenmesinin Önlenmesi

Uzun tüylü evcil hayvanlarda tüy düğümlenmesi yaygın bir sorundur. Düzenli olarak pet kuaförlüğü hizmeti alan dostlarımızın tüylerinde düğümlenme önlenir, bu da onların daha konforlu bir yaşam sürmelerini sağlar.

Daha Az Alerji

Evcil hayvan tüylerine alerjisi olan insanlar için traş, evdeki alerjen miktarı azalır. Bu, hem evcil hayvanlar hem de onlarla birlikte yaşayan insanlar için daha sağlıklı bir ortam oluşturur.

Kedilerde ve köpeklerde pet kuaförlük hizmeti, tüy kesimi, tüy taranması, banyo ve kurulama, tırnak kesimi, kulak temizliği gibi temel bakım işlemlerini kapsamaktadır.

Küçükçekmece’de yer alan kliniğimizden şimdi randevu alarak pet kuaförlük hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin

Kliniğimiz ile iletişime geçmek için mail adresimizi veya numaramızı kullanabilirsiniz.

Ulaşım

Adres : Tevfik Bey, 20 Temmuz Cd. B-2 D:NO:25 H / 8, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

info@kucukcekmeceveteriner.com.tr

0212 923 34 37